ROCA Νιπτήρας επικαθήμενος από πορσελάνη
| Κατηγορία: | Νιπτήρες |
|---|---|
| Κωδικός: | Y0401025 |
| Κατασκευαστής: | ROCA |
Roca The Gap Νιπτήρας A3270MJ000
∗ΑΠΟΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΕΜΑΧΙΟ
Χαρακτηριστικά
| Βάθος γούρνας | 110mm |
| Διαμορφωμένη οπή μπαταρίας | Χωρίς οπές μπαταρίας |
| Θέση γούρνας | Κεντρικό |
| Μήκος γούρνας | 365mm |
| Πλάτος γούρνας | 365mm |
| Σετ τοποθέτησης | Δεν περιλαμβάνεται |
| Σχήμα | Κυκλικός Τύπος εγκατάστασης|Γούρνα / Ελεύθερης τοποθέτησης |
| Υλικό | Υαλώδης πορσελάνη |
| Χωρητικότητα νιπτήρα | 3.2Lt |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
