Tema Corona Επικαθήμενος Νιπτήρας Πορσελάνης 55x35cm Χρυσός
| Κατηγορία: | Νιπτήρες |
|---|---|
| Κωδικός: | Y0401022 |
| Κατασκευαστής: | TEMA |
Οβάλ νιπτήρας μπάνιου Corona της εταιρείας Tema, κατασκευασμένος από πορσελάνη. Η πορσελάνη είναι ένα υλικό υψηλής υγιεινής, διότι είναι ελάχιστα πορώδης και δεν επιτρέπει στα μικρόβια να εισχωρήσουν. Επίσης καθαρίζεται πολύ εύκολα. Η εγκατάσταση του μπορεί να γίνει πάνω σε οποιαδήποτε επιφάνεια, δημιουργώντας έτσι ένα υψηλής αισθητικής αποτέλεσμα.
Χαρακτηριστικά
| ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | 335.NCG55 |
| ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ | Πάγκου |
| ΕΙΔΟΣ | Επικαθήμενη |
| ΥΛΙΚΟ | Πορσελάνη |
| ΜΗΚΟΣ | 55cm |
| ΠΛΑΤΟΣ | 35cm |
| ΥΨΟΣ | 14cm |
| ΣΧΗΜΑ | Οβάλ |
| Χρώμα | Χρυσό |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
