TOTAL 2 σε 1 ΜΠΟΥΛΟΝΟΚΛΕΙΔΟ & ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 2Ah / 2 ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ (TIWLI20208)
| Κατηγορία: | ΜΠΟΥΛΟΝΟΚΛΕΙΔΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1108003 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Brushless motor (Μοτέρ χωρίς ψήκτρες) | |
| Τάση | 20V |
| Τετράγωνη υποδοχή | 1/2" |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0 - 1300 / 0 - 2.300rpm |
| Ρυθμός κρούσης | 0 - 2.000 / 0 - 3.300bpm |
| Μέγιστη ροπή | 220Nm |
| Βολτ φόρτισης | 220-240V~50/60Hz |
| Βάρος (Μαζί με την μπαταρία) | 1.4 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
