TOTAL ΑΕΡΟΚΑΣΤΑΝΙΑ 1/2" (TAT10121)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣ(ΚΛΕΙΔΙΑ-ΤΡΙΒΕΙΑ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ-ΚΟΠΙΔΙΑ-ΛΕΙΑΝΤΗΡΕΣ) |
|---|---|
| Κωδικός: | M1007002 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΡΟΠΗ ΣΤΡΕΨΗΣ | 68Nm |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΑΕΡΑ | 85.5 Lit / min |
| ΠΙΕΣΗ | 6.2 bar |
| ΣΤΡΟΦΕΣ | 160 rpm / min |
| ΣΩΛΗΝΑ ΠΑΡΟΧΗΣ | 3/8" |
| ΒΑΡΟΣ | 1.2 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
