TOTAL ΑΕΡΟΚΛΕΙΔΟ 1/2" - 610Nm (TAT40122)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣ(ΚΛΕΙΔΙΑ-ΤΡΙΒΕΙΑ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ-ΚΟΠΙΔΙΑ-ΛΕΙΑΝΤΗΡΕΣ) |
|---|---|
| Κωδικός: | M1007001 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- 3 Καρυδάκια (17-19-21mm)
Χαρακτηριστικά
| ΡΟΠΗ ΣΤΡΕΨΗΣ | 610 Nm |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΑΕΡΑ | 142.5 Lit / min |
| ΠΙΕΣΗ | 6.2 bar |
| ΣΤΡΟΦΕΣ | 7.000 rpm / min |
| ΜΗΚΟΣ | 187mm |
| ΣΩΛΗΝΑ ΠΑΡΟΧΗΣ | 3/8" |
| ΒΑΡΟΣ | 2.6 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
