TOTAL ΑΕΡΟΚΛΕΙΔΟ 3/4" - 1.600Nm (TAT40342)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣ(ΚΛΕΙΔΙΑ-ΤΡΙΒΕΙΑ-ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ-ΚΟΠΙΔΙΑ-ΛΕΙΑΝΤΗΡΕΣ) |
|---|---|
| Κωδικός: | M1007004 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΡΟΠΗ ΣΤΡΕΨΗΣ | 1.600 Nm |
| ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΑΕΡΑ | 256 Lit / min |
| ΠΙΕΣΗ | 6.2 bar |
| ΣΤΡΟΦΕΣ | 4.000 rpm / min |
| ΜΗΚΟΣ | 234mm |
| ΣΩΛΗΝΑ ΠΑΡΟΧΗΣ | 1/2" |
| ΒΑΡΟΣ | 5.9 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
