TOTAL ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΗΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΘΟΡΥΒΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΑΔΙ 24Lit (TCS1075241)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1001003 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 600W / 0.8HP |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 24 Lit |
| ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ | 8 bar |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 110 Lit / min |
| ΣΤΡΟΦΕΣ | 1.440 rpm / min |
| ΕΝΤΑΣΗ ΘΟΡΥΒΟΥ | 60db |
| ΒΑΡΟΣ | 21 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
