TOTAL ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΗΣ ΛΑΔΙΟΥ 1.5kW / 2HP / 24Lit (TC202416)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1001016 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 220-240V~50Hz | |
| Ισχύς | 1,5 kW (2 HP) |
| Χωρητικότητα | 24L (6,3Gal) |
| Ένταση θορύβου | 96db |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 2850rpm |
| Μέγιστη πίεση | 8bar |
| Βάρος | 18.5 kg |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
