TOTAL ΑΛΦΑΔΙ LASER ΑΥΤΟ-ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΥΜΕΝΟ 0-20m ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΑΚΤΙΝΕΣ (TLL305205)
| Κατηγορία: | ΑΛΦΑΔΙΑ ΨΗΦΙΑΚΑ-LASER-ΤΡΙΠΟΔΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1610003 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΕΥΡΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 0 – 20m |
| ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ | 1 ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ / 4 ΚΑΘΕΤΕΣ |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΧΩΡΟΣΤΑΘΜΗΣΗΣ | ± 1,5 χιλιοστά σε 5m |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΓΡΑΜΜΗΣ | ± 1,5 χιλιοστά σε 5m |
| ΕΞΟΜΑΛΥΝΣΗ ΣΕ ΧΡΟΝΟ | <3s |
| ΓΩΝΙΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ | ?4° |
| ΤΥΠΟΣ LASER | 520nm |
| ΒΑΡΟΣ (ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ) | 650gr |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
