TOTAL ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 2Ah / 1 ΜΠΑΤΑΡΙΑ (TGSLI20851)
| Κατηγορία: | ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΑ & ΨΑΛΙΔΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0202006 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΛΙΠΑΝΣΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ Brushless Motor (χωρίς ψήκτρες) | |
| Τάση | 20V |
| Μήκος λάμας | 8" (20cm) |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 7,5 m/s |
| Αλυσίδα | 3/8" - 0.043" |
| Βολτ φόρτισης | 220-240V~50/60Hz |
| Βάρος (Μαζί με την μπαταρία) | 2Kg |
| Συσκευασία | 6τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
