TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΑΥΤΟΜ. ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ 1.500W (TWP315006)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ-ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΝΕΡΟΥ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0303012 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 220-240V~50Hz | |
| Ονομαστική ισχύς | 1500W (2,0HP) |
| Μανομετρικό | 60m |
| Μέγιστη ροή | 100 λίτρα / λεπτό |
| Μέγιστη αναρρόφηση | 9m |
| Διάμετρος σωλήνα | 1"x 1" |
| Βάρος | 25 Kg |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
