TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ 750W (TWP37506)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ-ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΝΕΡΟΥ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0303006 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Σώμα αντλίας από χυτοσίδερο
- Μπρούτζινη φτερωτή
- Κινητήρας με χάλκινο σύρμα
- Θερμικό προστασίας
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 750W (1HP) |
| ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 45m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 3.600 Lit / ΩΡΑ |
| ΥΨΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 9m |
| ΣΤΟΜΙΑ | 1" Χ 1" |
| ΒΑΡΟΣ | 13.2 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
