TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΥΤΟΜΑΤΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΜΕ ΔΟΧΕΙΟ 2Lit 370W (TWP93706)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ-ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΝΕΡΟΥ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0303009 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Κινητήρας από χαλκό
- Φτερωτή ορειχάλκινη
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V / 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 370W (0.5hp) |
| ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 32m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 2.100 Lit / ΩΡΑ |
| ΒΑΘΟΣ | 8m |
| ΣΤΟΜΙΟ | 1” X 1” |
| ΚΑΛΩΔΙΟ ΡΕΥΜΑΤΟΣ | 0.15m |
| ΒΑΡΟΣ | 6.8 Kg |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
