TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΥΓΡΩΝ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TTPLI2001)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ-ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΝΕΡΟΥ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0303014 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 20V | |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 4.500rpm |
| Μέγιστο ρεύμα | 21A |
| Χωρητικότητα | 760 gal / h |
| Παροχή | 3/4" |
| Απαγορεύεται | καύσιμο, αλκοόλ |
| Επιτρέπονται | νερό, ντίζελ, κηροζίνη |
| Βάρος | 3.34 Kg |
| Συσκευασία | 3 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
