TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ 2" - 3.8ΗΡ (TP5201)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΗΣ & DIESEL |
|---|---|
| Κωδικός: | M0304005 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ | DIESEL TOTAL |
| ΚΥΒΙΣΜΟΣ | 211cc |
| ΙΣΧΥΣ | 3.8ΗΡ |
| ΣΤΟΜΙΑ | 2" Χ 2" |
| ΜΕΓ. ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 30m |
| ΒΑΘΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 7m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 533 Lit / min |
| ΧΩΡΗΤ. ΔΟΧΕΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 12.5 Lit |
| ΒΑΡΟΣ | 37.5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
