TOTAL ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ 3" - 5.5ΗΡ (TP5301)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΗΣ & DIESEL |
|---|---|
| Κωδικός: | M0304006 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ | DIESEL TOTAL |
| ΚΥΒΙΣΜΟΣ | 296cc |
| ΙΣΧΥΣ | 5.5ΗΡ |
| ΣΤΟΜΙΑ | 3" Χ 3" |
| ΜΕΓ. ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 28m |
| ΒΑΘΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 7m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 1.000 Lit / min |
| ΧΩΡΗΤ. ΔΟΧΕΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 12.5 Lit |
| ΒΑΡΟΣ | 48 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
