TOTAL ΔΙΔΥΜΟΣ ΤΡΟΧΟΣ 150W (TBG15015)
| Κατηγορία: | ΔΙΔΥΜΟΙ ΤΡΟΧΟΙ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1116001 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- 1 Πέτρα χονδρή
- 1 Πέτρα ψιλή
- 1 Σετ λαστιχιένες βάσεις
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 150W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 2.950 rpm / min |
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΕΤΡΑΣ | Φ - 150mm |
| ΒΑΡΟΣ | 5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
