TOTAL ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΠΑΓΚΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΛΙΘΙΟΥ 20V (TMS2001)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117005 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| ΔΙΣΚΟΣ | Φ - 210 Χ 25.4mm |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 3.000 rpm / min |
| ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΟΠΗΣ | 0ο = 120 Χ 60mm / 45ο = 83 Χ 60mm / 45o X 45o = 83 X 34mm |
| ΒΑΡΟΣ | 8 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
