TOTAL ΔΟΝΗΤΗΣ ΜΠΕΤΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΛΙΘΙΟΥ 20V (TCVLI202301)
| Κατηγορία: | ΜΠΕΤΟΥ-ΔΟΝΗΤΕΣ-ΣΥΜΠΙΕΣΤΕΣ-ΛΕΙΑΝΤΗΡΕΣ-ΜΠΕΤΟΝΙΕΡΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1500009 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 20V |
| ΜΑΡΚΟΥΤΣΙ | Φ – 35 Χ 120mm |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 2.300rpm |
| ΒΑΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ | 0.900Kg |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 6 ΤΕΜ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
