TOTAL ΔΡΑΠ/ΒΙΔΟ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 12V / 1.5Ah / 20Nm / 2 ΜΠΑΤ Type-C (TIDLI12206E)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1106057 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 12V | |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 400/0-1500rpm |
| Μέγιστος ρυθμός κρούσης | 22500bpm |
| Μέγιστη ροπή | 20Nm |
| Χωρητικότητα τσοκ | 0,8-10mm |
| Ρυθμίσεις ροπής | 18+1+1 |
| Περιλαμβάνει | |
|---|---|
| Θύρα φόρτισης μπαταρίας | USB τύπου C |
| Βάρος | 1.8 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
