TOTAL ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 12V / 1.5Ah / 20Nm / 1 ΜΠΑΤ (TDLI1218)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1106013 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 12V | |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0 - 750rpm |
| Μέγιστη ροπή | 20Nm |
| Χωρητικότητα τσοκ | 0,8-10mm |
| Ρυθμίσεις ροπής | 15+1 |
| Συμπεριλαμβάνει | |
|---|---|
| Τάση φόρτισης | 220-240V~50/60Hz |
| Βάρος | 1 Kg |
| Συσκευασία | 10 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
