TOTAL ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ 500W (TD2051026)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102003 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Δεξιόστροφο - Αριστερόστροφο
- Ηλεκτρονικη ρύθμιση στροφών
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 500W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 0 - 3.300 rpm / min |
| ΤΣΟΚ | 1 -10mm |
| ΒΑΡΟΣ | 1.2 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
