TOTAL ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ 850W (TG109136)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102001 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Δεξιόστροφο - Αριστερόστροφο
- Πλαστικός οδηγός βάθους τρυπήματος
- Softgrip χειρολαβή
- Ηλεκτρονική ρύθμιση στροφών
- Διακόπτη αλλαγής κρούσης / τρύπημα
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 850W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 0 - 2.700 rpm / min |
| ΚΡΟΥΣΕΙΣ | 0 - 43.200 bpm / min |
| ΤΣΟΚ | 13mm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
