TOTAL ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ 850W (TG109136-2)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1102004 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 850W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 0 - 2.700 rpm / min |
| ΚΡΟΥΣΕΙΣ | 0 - 43.200 bpm / min |
| ΤΣΟΚ | 2 - 13mm |
| ΒΑΡΟΣ | 2.5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
