TOTAL ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΝΕΡΟΥ (TWPS102)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ-ΠΙΕΣΤΙΚΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ-ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΝΕΡΟΥ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0303002 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 1.100W |
| ΠΙΕΣΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ | 1.5 bar |
| ΜΕΓ. ΠΙΕΣΗ | 10 bar |
| ΘΕΡΜ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ | 60 oC |
| ΒΑΘΜΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | ΙΡ65 |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
