TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΗΣ ΙΜΑΝΤΑ 4.1kW / 5.5HP / 300Lit (TC1553002)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1001005 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Χαμηλού θορύβου κινητήρας
- Κίνηση με ιμάντα
- Λίπανση λαδιού
- Δικύλινδρος κινητήρας
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 380V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 4.1Kw / 5.5HP |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 300 Lit |
| ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ | 8 bar |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 650 Lit / min |
| ΣΤΡΟΦΕΣ | 930 rpm / min |
| ΒΑΡΟΣ | 170 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
