TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΗΣ ΛΑΔΙΟΥ 1.1kW / 1.5HP / 50Lit (TC255061E)
| Κατηγορία: | ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1001009 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Χειρολαβή
- Ρόδες για εύκολη μεταφορά
- Βαλβίδα εξαγωγής νερού
- Ρυθμιστή πίεσης
- Μανόμετρο
- Βαλβίδα ασφαλείας
- Φίλτρο αναρρόφησης
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 1.1Kw / 1.5HP |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ | 50 Lit |
| ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ | 8 bar |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 119 Lit / min |
| ΣΤΡΟΦΕΣ | 2.850 rpm / min |
| ΕΝΤΑΣΗ ΘΟΡΥΒΟΥ | 96db |
| ΒΑΡΟΣ | 26 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
