TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΛΦΑΔΙ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΨΗΦΙΑΚΟ 60cm (TMT2606D)
| Κατηγορία: | ΑΛΦΑΔΙΑ ΨΗΦΙΑΚΑ-LASER-ΤΡΙΠΟΔΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1610001 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΜΗΚΟΣ | 60cm |
| ΕΥΡΟΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | 0 - 360 |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | -+2 |
| ΜΑΓΝΗΤΕΣ | 3 ΔΥΝΑΤΟΙ |
| ΑΚΡΙΒΗΣ ΕΝΔΕΙΞΗ | 0.5mm / m |
| ΠΑΧΟΣ | 1.5mm |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
