TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΛΦΑΔΙ LASER 3D ΑΥΤΟ-ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΥΜΕΝΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ LASER (TLRL30051)
| Κατηγορία: | ΑΛΦΑΔΙΑ ΨΗΦΙΑΚΑ-LASER-ΤΡΙΠΟΔΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1610007 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΕΥΡΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 50m ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ / 300m ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ |
| ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟΥ | 20m |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΔΕΣΜΗΣ | +- 0.1mm / m |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΓΡΑΜΜΗΣ | +- 1.5mm ΣΤΑ 5m |
| ΧΡΟΝΟΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ | < 3sec |
| ΑΥΤΟΕΠΙΠΕΔΟΥΜΕΝΟ ΕΥΡΟΣ | +- 5ο |
| ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΧΩΡΟΣΤΑΘΜΙΣΗΣ | +- 0.2mm / m |
| ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | ΙΡ65 |
| ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LASER | II |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ | 0,60,120,300,600rpm |
| ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ | 0ο, 10ο, 45ο, 90ο, 180o, 360ο |
| ΡΥΘΜΙΣΗ ΚΛΙΣΗΣ | +- 5ο |
| ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ | DC 4.8-6V Ni-MH |
| ΒΑΡΟΣ | 2.45Kg |
| ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΒΑΡΟΣ | 6Kg |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 2ΤΕΜ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
