TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΛΟΙΦΑΔΟΡΟΣ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TOPLI2001)
| Κατηγορία: | ΑΛΟΙΦΑΔΟΡΟΙ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1124.1007 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 20V | |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 2500rpm |
| Διάμετρος δίσκου γυαλίσματος | 254mm |
| Έκκεντρη απόσταση | 5mm |
| Βάρος | 2.9 Kg |
| Συσκευασία | 4 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
