TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΛΟΙΦΑΔΟΡΟΣ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TOPLI202548)
| Κατηγορία: | ΑΛΟΙΦΑΔΟΡΟΙ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1124.1015 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες Brushless motor | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 2500rpm/min |
| Διάμετρος δίσκου γυαλίσματος | 254 mm |
| Έκκεντρη απόσταση | 5 mm |
| Βάρος | 1.6 Kg |
| Συσκευασία | 4 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
