TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟ 16" / 40cm ΜΠΑΤ. Li-ion 40V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TGSLI40168)
| Κατηγορία: | ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΑ & ΨΑΛΙΔΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0202023 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless motor) | |
| Τάση | 40V (20V+20V) |
| Μήκος λάμας | 16"(40cm) |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 14,5 m/s |
| Συμπεριλαμβάνει | |
|---|---|
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Συσκευασία | 2 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
