TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟ ΚΛΑΔ. ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 6" ΧΩΡΙΣ ΜΠΑTΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ BL Motor (TGSLI2066)
| Κατηγορία: | ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΑ & ΨΑΛΙΔΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M0202035 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Κινητήρας χωρίς ψήκτρες Brushless motor | |
| Τάση | 20V |
| Μήκος λάμας | 15cm |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 11m/s |
| Περιλαμβάνει | |
|---|---|
| Βάρος | 1.9 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
