TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΗ 1" - 2.5ΗΡ (TP3101)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΗΣ & DIESEL |
|---|---|
| Κωδικός: | M0304004 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ | 4 - ΧΡΟΝΟΣ |
| ΚΥΒΙΣΜΟΣ | 105cc |
| ΙΣΧΥΣ | 2.5ΗΡ |
| ΣΤΟΜΙΑ | 1" Χ 1" |
| ΜΕΓ. ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 16m |
| ΒΑΘΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 7m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 100 Lit / min |
| ΧΩΡΗΤ. ΔΟΧΕΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 1.2 Lit |
| ΒΑΡΟΣ | 10.5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
