TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΗ 2" / 208cc / 7ΗΡ (TP3202)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΗΣ & DIESEL |
|---|---|
| Κωδικός: | M0304001 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ | 4 - ΧΡΟΝΟΣ |
| ΚΥΒΙΣΜΟΣ | 208cc |
| ΙΣΧΥΣ | 7ΗΡ |
| ΣΤΟΜΙΑ | 2" Χ 2" |
| ΜΕΓ. ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 28m |
| ΒΑΘΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 8m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 550 Lit / min |
| ΧΩΡΗΤ. ΔΟΧΕΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 3.6 Lit |
| ΒΑΡΟΣ | 21 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
