TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΗ 4" - 9ΗΡ (TP3401)
| Κατηγορία: | ΑΝΤΛΙΕΣ ΝΕΡΟΥ ΒΕΝΖΙΝΗΣ & DIESEL |
|---|---|
| Κωδικός: | M0304003 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ | 4 - ΧΡΟΝΟΣ |
| ΚΥΒΙΣΜΟΣ | 270cc |
| ΙΣΧΥΣ | 9ΗΡ |
| ΣΤΟΜΙΑ | 4" Χ 4" |
| ΜΕΓ. ΜΑΝΟΜΕΤΡΙΚΟ | 30m |
| ΒΑΘΟΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 8m |
| ΑΠΟΔΟΣΗ | 1.500 Lit / min |
| ΧΩΡΗΤ. ΔΟΧΕΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ | 6 Lit |
| ΒΑΡΟΣ | 30 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
