TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΑ ΥΓΡΑΣ ΚΟΠΗΣ 122mm / 450mm (TAC2811221)
| Κατηγορία: | ΚΑΡΟΤΙΕΡΕΣ & ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1105004 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ | 122mm |
| ΜΗΚΟΣ | 450mm |
| ΠΑΣΟ | Μ22 Χ 2.5mm |
| ΒΑΡΟΣ | 3 Kg |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 2 ΤΕΜ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
