TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΑ ΥΓΡΑΣ ΚΟΠΗΣ 82mm / 450mm (TAC2810821)
| Κατηγορία: | ΚΑΡΟΤΙΕΡΕΣ & ΔΙΑΜΑΝΤΟΚΟΡΩΝΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1105002 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΚΟΠΗΣ | 82mm |
| ΜΗΚΟΣ | 450mm |
| ΠΑΣΟ | Μ22 Χ 2.5mm |
| ΒΑΡΟΣ | 2 Kg |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | 6 ΤΕΜ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
