TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΚΟΠΗΣ ΜΕΤΑΛΛΩΝ 2.400W / Φ-355mm (TS92435526E)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117034 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Σφικτήρας ρυθμιζόμενος για πλάγια κοπή -30o μέχρι 45o
- Ρυθμιζόμενος προφυλακτήρας δίσκου
- Κατάλληλος για ξηρά κοπή
- Διακόπτη μπλοκαρίσματος δίσκου
- Δίσκος κοπής
- Χειρολαβή για εύκολη μεταφορά
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 2.4000W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 3.900 rpm / min |
| ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΠΗΣ | Φ - 355 Χ 25.4 Χ 3mm |
| ΠΛΑΤΟΣ ΚΟΠΗΣ 90ο | ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ Φ-100mm / ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ 100Χ100mm |
| ΠΑΓΚΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ | 460 Χ 260mm |
| ΒΑΡΟΣ | 18 Kg |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
