TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΞΥΛΟΥ 1.400W - 185mm (TS11418526)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117001 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Softgrip
- Κουμπί μπλοκαρίσματος για την αλλαγή δίσκου
- Ρύθμιση βάσης κοπής
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 1.400W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 4.800 rpm / min |
| ΒΑΘΟΣ ΚΟΠΗΣ 90ο | 65mm |
| ΒΑΘΟΣ ΚΟΠΗΣ 45ο | 43mm |
| ΔΙΣΚΟΣ | Φ - 185mm X 20mm (24T) |
| ΒΑΡΟΣ | 5.5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
