TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΞΥΛΟΥ 1.600W - 185mm (TS1161856)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117006 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 1.600W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 5.000 rpm / min |
| ΒΑΘΟΣ ΚΟΠΗΣ 90ο | 65mm |
| ΒΑΘΟΣ ΚΟΠΗΣ 45ο | 44mm |
| ΔΙΣΚΟΣ | Φ - 185mm X 20mm (24T) |
| ΒΑΡΟΣ | 5Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
