TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΞΥΛΟΥ 2.200W - 235mm (TS1222356)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117004 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
- Softgrip
- Κουμπί μπλοκαρίσματος για την αλλαγή δίσκου
- Ρύθμιση βάσης κοπής
Χαρακτηριστικά
| ΤΑΣΗ | 230V - 50Hz |
| ΙΣΧΥΣ | 2.200W |
| ΣΤΡΟΦΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ | 3.800 rpm / min |
| ΒΑΘΟΣ ΚΟΠΗΣ 90ο | 80mm |
| ΒΑΘΟΣ ΚΟΠΗΣ 45ο | 65mm |
| ΔΙΣΚΟΣ | Φ - 235mm X 30mm (60T) |
| ΒΑΡΟΣ | 9.5 Kg |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝIA |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
