TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΜΠΑΤ. Φ-140mm Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TSLI1402)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117023 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless Motor) | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 6300rpm |
| Διάμετρος δίσκου | 140mm |
| Μέγεθος τρύπας | 20mm |
| Ικανότητα κοπής | |
|---|---|
| 45° μοίρες | 33mm |
| 90° μοίρες | 50mm |
| Περιλαμβάνει | |
| Βάρος | 2.6 Kg |
| Συσκευασία | 4 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
