TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΜΠΑΤ. Φ-165mm Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TSLI1652)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117026 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless Motor) | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 5200 rpm |
| Διάμετρος δίσκου | 165mm |
| Ικανότητα κοπής | 45° | 42mm / 90° | 55mm |
| Συμπεριλαμβάνει | |
|---|---|
| Βάρος | 3.2 Kg |
| Συσκευασία | 4 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
