TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΟ ΜΠΑΤ. Φ-185mm Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TSLI1851)
| Κατηγορία: | ΔΙΣΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΦΑΛΤΣΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΑΓΚΟΠΡΙΟΝΑ-ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΕΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1117030 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless Motor) | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 4800rpm |
| Διάμετρος δίσκου | 185mm |
| Ικανότητα κοπής | 45° μοίρες | 45mm / 90° μοίρες | 65mm |
| Περιλαμβάνει | |
|---|---|
| Βάρος | 3 Kg |
| Συκσευασία | 4 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
