TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΟΝΗΤΙΚΟ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TTVLI2001)
| Κατηγορία: | ΔΟΝΗΤΕΣ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ-ΚΟΦΤΕΣ ΠΕΤΡΑΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ-ΠΟΤΗΡΟΤΡΥΠΑΝΑ ΔΟΜΙΚΩΝ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1501028 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Τάση | 20V | |
| Συχνότητα δόνησης | 0-10000rpm/min |
| Δύναμη προσρόφησης | 60kg |
| Διάμετρος βεντούζας | 130mm |
| Βάρος | 1.6 Kg |
| Συσκευασία | 10 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
