TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠ/ΒΙΔΟ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 16V / 2Ah / 60Nm / 2 ΜΠΑΤ (TIDLI16682)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1106026 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Κινητήρας χωρίς ψήκτρες Brushless motor | |
| Τάση | 16V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-550/0-2000rpm |
| Μέγιστος ρυθμός κρούσης | 30000bpm |
| Μέγιστη ροπή | 60Nm |
| Χωρητικότητα τσοκ | 13mm |
| Ρυθμίσεις ροπής | 22+1+1 |
| Περιλαμβάνει | |
|---|---|
| Τάση φόρτισης | 220-240V~50/60Hz |
| Βάρος | 2.3 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
