TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠ/ΒΙΔΟ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 2Ah / 55Nm / 2 ΜΠΑΤ BL Motor (TIDLI20558E)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1106018 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless motor) | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-500/0-2000 rpm |
| Μέγιστος ρυθμός κρούσης | 30000 bpm |
| Μέγιστη ροπή | 55 Nm |
| Χωρητικότητα τσοκ | 13mm |
| Ρυθμίσεις ροπής | 22+1+1 |
| Συμπεριλαμβάνει | |
|---|---|
| Βολτ φόρτισης | 220-240V~50/60Hz |
| Βάρος | 1.1 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
