TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟ ΚΟΛΩΝΑΤΟ 750W / 1.60m (TDP207505)
| Κατηγορία: | ΚΟΛΩΝΑΤΑ ΔΡΑΠΑΝΑ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1103004 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
Χαρακτηριστικά
| Τάση| 220-240V~50Hz | |
| Ισχύς εισόδου | 750W |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 210-3200rpm |
| Μέγιστη χωρητικότητα διάτρησης | 20mm |
| Ρυθμίσεις ταχύτητας άξονα | 16 |
| Διάμετρος στήλης | 70mm |
| Διαστάσεις τραπεζιού | 270mmx270mm |
| Μέγεθος βάσης | 480mmx275mm |
| Ύψος | 1570mm |
| Bάρος | 50 Kg |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
