TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΜΠΑΤ. Li-ion 20V / 55Nm BL Motor ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ (TIDLI205581)
| Κατηγορία: | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΑ & ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ |
|---|---|
| Κωδικός: | M1106014 |
| Κατασκευαστής: | TOTAL |
ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ & ΦΟΡΤΙΣΤΗ
Χαρακτηριστικά
| Μοτέρ χωρίς ψήκτρες (Brushless Motor) | |
| Τάση | 20V |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 0-500 / 0-2000 rpm |
| Μέγιστος ρυθμός κρούσης | 30000 bpm |
| Μέγιστη ροπή | 55 Nm |
| Χωρητικότητα τσοκ | 13mm |
| Ρυθμίσεις ροπής | 22+1+1 |
| Συμπεριλαμβάνει | |
|---|---|
| Βάρος | 1.120 Kg |
| Συσκευασία | 5 τεμ |
Είδατε πρόσφατα Προϊόντα Είδατε πρόσφατα
